Apple bada: Więcej szczegółów na temat iPhone'a z „wszechstronnym” wyświetlaczem
Apple ma już kilka patentów na „zawijanie” wyświetlaczy w rękawie. Dzięki najnowszemu patentowi „Urządzenia elektroniczne z wyświetlaczami na ścianach bocznych” Cupertino pokazuje, nad czym obecnie pracuje się, aby nadchodzące generacje iPhone’ów i iPadów otrzymały zupełnie nowy wyświetlacz z rozszerzonymi opcjami wyświetlania.
Stany Zjednoczone. Patent numer 8 723 824 opisuje nową technologię wyświetlania, która umożliwia wyświetlanie poza krawędzią zakrzywionej części ścian bocznych.
(Zdjęcie: Uspto)
(Zdjęcie: Jabłko)
Apple wciąż szuka idealnego „wszechstronnego” wyświetlacza, który według patentu można by sobie wyobrazić ze specjalnym plastikiem lub szkłem. To rozszerzenie wyświetlacza nie jest przeznaczone dla wyświetlacza takiego jak ten z przodu, ale jest przeznaczone przede wszystkim do umieszczenia przycisków dotykowych, na przykład do wyboru głośności.
„Wszechstronny” wyświetlacz powinien umożliwiać rozszerzoną obsługę dotykową i pozwalać na znacznie prostszą konstrukcję, ponieważ Apple mógłby obejść się bez przycisków sprzętowych.
Więcej na te tematy:
jabłko
iPhone
głos_13
Dyskutować z!
Tutaj możesz skomentować artykuł „Badania Apple: Dalsze szczegóły dotyczące iPhone'a z „wszechstronnym” wyświetlaczem. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.
Jednak bez dotykowego sprzężenia zwrotnego jest to nonsens. Musisz być w stanie przynajmniej ślepo wyczuć, gdzie znajduje się element sterujący. Ekrany dotykowe mają sens tylko ze względu na ich wizualną informację zwrotną. Tak jest z przyciskami. z boku, ale całkiem bezsensowne.
Och, daj spokój, przez większość czasu obracasz urządzenie za pomocą konwencjonalnych przycisków i patrzysz.
I tak otrzymujesz optyczne sprzężenie zwrotne na wyświetlaczu przy głośności.
Chciałbym się zgodzić z pierwszym komentatorem. Czasami używam przycisków głośności podczas połączenia, aby zwiększyć głośność połączenia. Można to wyczuć za pomocą przycisków mechanicznych. Z dotykowymi przyciskami musiałbym zdjąć iPhone'a z ucha.
Nie musisz. Świetnie sprawdza się również na Harman/Kardon AURA. Po prostu wyobraź sobie (podczas rozmowy telefonicznej), że na górze jest maksymalna głośność, a na dole min. I przesuń palcem z góry na dół lub odwrotnie i gdzie jest twój palec (np. na środku) to głośność . I nie potrzebujesz dotykowej ani wizualnej informacji zwrotnej, masz akustyczną;)
Nie zapomnij o wszystkich spotkaniach, na których szybko przestawiam przełącznik na ciszę! Ten przełącznik był moim zdaniem jedną z nowinek 2007 roku! Bez żartów!
Nawet nie wiesz, jak by to rozwiązało. Pisanie na ekranach dotykowych również nie wydawało się realnie możliwe dla nikogo. Ale tak jest dzisiaj. Nie wspominając o telefonach dotykowych. Absolutnie niewyobrażalne – a nawet niemożliwe (twierdziła np. Nokia). To pokazuje ograniczenia wyobraźni większości użytkowników, a nie technologii.